Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19758
Stary 25.01.2010, 18:02
Markus napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Nurkovic trafi do Legii, będziemy mieli do czynienia już nie tylko z kompromitacją, skandalem i nieporadnością wszystkich odpowiedzialnych za politykę kadrową w Wiśle (od samego dołu, do samej góry), a ogromnym upokorzeniem.

Wszyscy wiemy, że źle się dzieje w klubie, że mamy kryzys finansowy i tak dalej. Ale nie zwalnia to nikogo z obowiązku podejmowania słusznych, a nie kretyńskich decyzji oraz prowadzenia polityki służącej klubowi.
nie do końca się zgodzę
bo największą kompromitacją będzie to że kolesiostwo w sztabie szkoleniowym Wisły nie pozwoliło realnie ocenić tego na co stać Nurkovicia
wszak pan trener bramkarzy Kazimierski kolega naszego najlepszego trenera wszech czasów pana Macieja S. wyraził się był że takich jak Nurković jest na pęczki a o niebo lepszy od niego jest Cebanu i Pawełek



a panu S. zabrakło jaj, albo też poczuł się w obowiązku wesprzeć swego kompana i ... mamy co mamy
czyli duo Pawełek - Juszczyk
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując