Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13972
Stary 25.01.2010, 17:52
Witam, 2 pytania

1. Czy legalne jest posiadanie 2 obywatelstw (np. polskie i australijskie)? Czy np nie ograniczają mi jakichś świadczeń czy jak?

2. To raczej prośba. Mamy na polski nauczyć się jakiś fragment Pana Tadeusza (z wyj. inwokacji ). Problem jest taki, ze nie moge znalezc jakiegoś krótkiego fragmentu stanowiącego całość, chodzi o to, by nie uczyć sie 20 linjek, tylko cos krotszego Znalazby ktoś jakiś krótki fragment?
Ostatnio edytowane przez StelmiOriginal : 25.01.2010 o godz. 18:02.
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując