Witam, 2 pytania
1. Czy legalne jest posiadanie 2 obywatelstw (np. polskie i australijskie)? Czy np nie ograniczają mi jakichś świadczeń czy jak?
2. To raczej prośba. Mamy na polski nauczyć się jakiś fragment Pana Tadeusza (z wyj. inwokacji

). Problem jest taki, ze nie moge znalezc jakiegoś krótkiego fragmentu stanowiącego całość, chodzi o to, by nie uczyć sie 20 linjek, tylko cos krotszego

Znalazby ktoś jakiś krótki fragment?
