Wyświetl pojedynczy post
kacu
Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Rokietnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19757
Stary 25.01.2010, 17:46
Nurkovic to całkiem niezły bramkarz. Szkoda tylko, że jak podpisze kontrakt z Legią i przyjedzie na nowy R22 to powitamy go jak Dolhe i jego karierka sie złamie... ale sam jest sobie winien.
rocco_1906 napisał(a):Wyświetl post
obrazisz czarnego jestes RASISTĄ
obrazisz białego jestes CHAMEM
hmmmm.... cos mi tu ****a nie gra
Odpowiedz cytując