|
Nurkovic to całkiem niezły bramkarz. Szkoda tylko, że jak podpisze kontrakt z Legią i przyjedzie na nowy R22 to powitamy go jak Dolhe i jego karierka sie złamie... ale sam jest sobie winien.
rocco_1906 napisał(a): 
obrazisz czarnego jestes RASISTĄ
obrazisz białego jestes CHAMEM
hmmmm.... cos mi tu ****a nie gra
|
|