Markus napisał(a):

Jeśli Nurkovic trafi do Legii, będziemy mieli do czynienia już nie tylko z kompromitacją, skandalem i nieporadnością wszystkich odpowiedzialnych za politykę kadrową w Wiśle (od samego dołu, do samej góry), a ogromnym upokorzeniem.
Wszyscy wiemy, że źle się dzieje w klubie, że mamy kryzys finansowy i tak dalej. Ale nie zwalnia to nikogo z obowiązku podejmowania słusznych, a nie kretyńskich decyzji oraz prowadzenia polityki służącej klubowi.
|
Mylisz się, lub inaczej mówiąc nie piszesz całej prawdy.
Kompromitacja to będzie tylko i wyłącznie wtedy, gdy Nurkovic przejdzie do Legii, będzie grał w podstawowej 11-stce i będzie dobrze bronił, a takiej gwarancji nie masz.