Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
SzopAsR
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: (F)anatyczna Wieliczka
Offline
#
1733
25.01.2010, 17:10
Prosze o zmiane mojego nicka na Góra1906 .Dziekuje slicznie
SzopAsR
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SzopAsR
Znajdź inne posty napisane przez SzopAsR