Wyświetl pojedynczy post
Ploughmanson
Senior Member
 
 
Od: 12.2009
Skąd: 49° 56' N 19° 57' E

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19751
Stary 25.01.2010, 16:48
tedi100 napisał(a):Wyświetl post
dla mnie liczy się tylko 3 zawodników których powinniśmy zakontraktować są nimi Issa Ba , Poljak i Ponusevic...
Oooo, nie licz na tak wiele. Nie wiem czemu ale wydaje mi się, że mogę się z tobą założyć, że żaden nie będzie naszym zawodnikiem. Po prostu jeżeli usłyszę kolejnego newsa: Wisła testuje bramkarza/ napastnika... itp nie uwierzę, że się przymierzamy do jego kupna/zatrudnienia.
"Naszą najgłębszą obawą nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi, ale to, że jesteśmy zbyt potężni. [...]"
Odpowiedz cytując