tedi100 napisał(a):

|
dla mnie liczy się tylko 3 zawodników których powinniśmy zakontraktować są nimi Issa Ba , Poljak i Ponusevic...
|
Oooo, nie licz na tak wiele. Nie wiem czemu ale wydaje mi się, że mogę się z tobą założyć, że żaden nie będzie naszym zawodnikiem. Po prostu jeżeli usłyszę kolejnego newsa: Wisła testuje bramkarza/ napastnika... itp nie uwierzę, że się przymierzamy do jego kupna/zatrudnienia.