Wyświetl pojedynczy post
kosaTS
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19750
Stary 25.01.2010, 16:47
Sami napisał(a):Wyświetl post
14. stycznia pisano, że Nurković przejdzie do Wisły.
16. stycznia, że nie, bo dostał lepszą ofertę.
Adis mówi, że 10. dni temu, czyli 15. stycznia agent poinformował go o zainteresowaniu Legii.
Wszystko by się zgadzało.. ;/
niech spada na drzewo.
Mamy Filipa
Ostatnio edytowane przez kosaTS : 25.01.2010 o godz. 17:00.
Odpowiedz cytując