|
Senior Member
Offline
|
|
Sami napisał(a): 
14. stycznia pisano, że Nurković przejdzie do Wisły.
16. stycznia, że nie, bo dostał lepszą ofertę.
Adis mówi, że 10. dni temu, czyli 15. stycznia agent poinformował go o zainteresowaniu Legii.
Wszystko by się zgadzało.. ;/
|
niech spada na drzewo.
Mamy Filipa 
Ostatnio edytowane przez kosaTS : 25.01.2010 o godz. 17:00.
|
|