Wyświetl pojedynczy post
tupet
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19748
Stary 25.01.2010, 16:43
tedi100 napisał(a):Wyświetl post
Teraz nie mędrkujcie sobie jak to słabo z bramkarzami jest u nas pół roku temu jaki to wieli Kapsik co on to nie potrafi i znów ktoś go nam z przed nosa sprzątnął i dobrze teraz grzeje ławę w amice tak samo może być z Adisem ... Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło! dla mnie liczy się tylko 3 zawodników których powinniśmy zakontraktować są nimi Issa Ba , Poljak i Ponusevic... i tyle a nie jakieś kombinacje... brakuje nam tylko napadziora i styknie...
Poczekaj Kapsik jeszcze z ławki wyskoczy szybciej niż Juszczyk bo on to chyba po picie
a twoje zapędy do podpisania pierwszych lepszych testowanych zawodników zostawie bez koment
Odpowiedz cytując