Wyświetl pojedynczy post
Sami
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19746
Stary 25.01.2010, 16:31
14. stycznia pisano, że Nurković przejdzie do Wisły.
16. stycznia, że nie, bo dostał lepszą ofertę.
Adis mówi, że 10. dni temu, czyli 15. stycznia agent poinformował go o zainteresowaniu Legii.
Wszystko by się zgadzało.. ;/
Odpowiedz cytując