No w kontekście zatrudnienia Juszczyka dzisiejsza bomba z Nurkoviciem jest niesamowita. Fakt jest taki, że moglismy mieć za stosunkowo nie duże pieniądze niezłego bramkarza już w lecie, ale trener Kazimierski jest:
a) kompletnym nieudacznikiem nie potrafiącym ocenić zawodnika

b) Pawełek płacił kazimierskiemu za to żeby nie miał konkurenta do bramki

c) Kazimierski to przecież były zawodnik Legii, więc robił wszystko by nie wzmacniać konkurtentów (tzn Wisły)
mozliwe jest większa ilość poprawnych odpowiedzi. Fakt jest oczywisty - to na Skorży spoczywa odpowiedzialność za cyrk z bramkarzami w Wiśle, bo przecież stał murem za Kazimierskim do końca. Przysługę nam - kibicom oddał Franz Smuda zabierając tego nieudacznika do reprezentacji. Według mnie każdy inny trener bramkarzy daje większą szansę na polepeszenie stanu rzeczy istniejącego niż nasz kochany Jacuś.