wolfy napisał(a):

|
Najlepiej wybrać opcję zwolenników Skorży i wierzyć, że nasz trener miał POWÓD. POWÓD, którego zrozumienie leży poza naszymi granicami poznania( i niech tak może już zostanie), ew. - na którego zrozumienie nie jesteśmy gotowi.
|
a co Skorża ma do kasy? powiedział, że się podoba, niech go ściągną, a że góra posępiła kasy to inna sprawa... no ale na pocieszenie mamy zakontraktowanego na pół roku wirtuoza bramki, Juhu pokaże na co go stać
