Wyświetl pojedynczy post
Jean_Paulista
Member
 
Od: 06.2007
Skąd: Koszalin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19736
Stary 25.01.2010, 15:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Najlepiej wybrać opcję zwolenników Skorży i wierzyć, że nasz trener miał POWÓD. POWÓD, którego zrozumienie leży poza naszymi granicami poznania( i niech tak może już zostanie), ew. - na którego zrozumienie nie jesteśmy gotowi.
a co Skorża ma do kasy? powiedział, że się podoba, niech go ściągną, a że góra posępiła kasy to inna sprawa... no ale na pocieszenie mamy zakontraktowanego na pół roku wirtuoza bramki, Juhu pokaże na co go stać
Odpowiedz cytując