Wyświetl pojedynczy post
Jean_Paulista
Member
 
Od: 06.2007
Skąd: Koszalin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19734
Stary 25.01.2010, 15:34
no to działacze dali dup* na całej linii... toż to normalnie komedia jakich mało... nie wiem czy się śmiać, czy płakać? :/
Odpowiedz cytując