Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jean_Paulista
Member
Od: 06.2007
Skąd: Koszalin
Offline
#
19734
25.01.2010, 15:34
no to działacze dali dup* na całej linii... toż to normalnie komedia jakich mało... nie wiem czy się śmiać, czy płakać? :/
Jean_Paulista
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jean_Paulista
Znajdź inne posty napisane przez Jean_Paulista