|
czy ten Nurkovic jest tak dużo lepszy od Pawełka ..wątpie.Dużo zależy uważam od trenera bramkarzy.Takiego fachowca jak ma Legia Dowhańa to Wiśle potrzeba na wczoraj żeby zrobił z Pawełka czołowego golkipera tak jak zrobił z Muchy czy Fabiana wcześniej
|