Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19733
Stary 25.01.2010, 15:31
czy ten Nurkovic jest tak dużo lepszy od Pawełka ..wątpie.Dużo zależy uważam od trenera bramkarzy.Takiego fachowca jak ma Legia Dowhańa to Wiśle potrzeba na wczoraj żeby zrobił z Pawełka czołowego golkipera tak jak zrobił z Muchy czy Fabiana wcześniej
Odpowiedz cytując