tomaszek67
2010-01-25 15:16 - IP 94.75.1***
Swoją drogą czytając o Nurkoviciu od razu przypomina mi się przypadek Stanewa

))
Bułgar podobnie jak Bośniak też nie dogadał się z Wisłą i trafił do Legii gdzie grał znakomicie i zdobył mistrzostwo
Swieta prawda. A jak było z Olisadebe? Nie trafil do Wisly bo podobno byl za slaby.rok pozniej Polonia zdobyla wszytsko co mogla w Polsce.