Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19732
Stary 25.01.2010, 15:29
tomaszek67
2010-01-25 15:16 - IP 94.75.1***
Swoją drogą czytając o Nurkoviciu od razu przypomina mi się przypadek Stanewa ))
Bułgar podobnie jak Bośniak też nie dogadał się z Wisłą i trafił do Legii gdzie grał znakomicie i zdobył mistrzostwo

Swieta prawda. A jak było z Olisadebe? Nie trafil do Wisly bo podobno byl za slaby.rok pozniej Polonia zdobyla wszytsko co mogla w Polsce.
Odpowiedz cytując