miki2006 napisał(a):

witam,
poszukuje sterowników do PŁYTY GŁÓWNEJ lub chociaż samych dźwiękowych AusTeK P4V800D-X ciężko coś na necie znaleść
jakby ktoś miał lub wiedział gdzie szukać będe wdzięczny za info ;D
pozdro
|
Polecam program drivermax który wyszukuje automatycznie najnowsze sterowniki do wszystkich podzespołów na danym komputerze. Można go ściągnąć ze strony
http://www.innovative-sol.com/drivermax/