Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19719
Stary 25.01.2010, 14:35
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie, jeżeli oszukujesz potencjalnego pracodawcę w fazie negocjacji, to poźniej dużo łatwiej będzie ci goo znów wych***ć...nie uważacie?
Nikt z nas nie wiem jak dokładnie wyglądały negocjacje z Nurkoviciem pół roku temu.
Ale nie jest w cale wykluczone że to ewentualny pracodawca chciał wych...ć ewentualnego pracownika.

Oprócz tego to co napisał Flamengosta - a mianowicie Dowhań.
Ja osobiście wcale sie nie dziwię Nurkovicowi.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując