rafalek napisał(a):

|
Jak dla mnie, jeżeli oszukujesz potencjalnego pracodawcę w fazie negocjacji, to poźniej dużo łatwiej będzie ci goo znów wych***ć...nie uważacie?
|
Nikt z nas nie wiem jak dokładnie wyglądały negocjacje z Nurkoviciem pół roku temu.
Ale nie jest w cale wykluczone że to ewentualny pracodawca chciał wych...ć ewentualnego pracownika.
Oprócz tego to co napisał Flamengosta - a mianowicie Dowhań.
Ja osobiście wcale sie nie dziwię Nurkovicowi.