rafalek napisał(a):

|
Jeżeli taki jest ten bośniak, to niech leci do Warszawy i się nie pokazuje w Krakowie. Teraz wyszło szydło z worka, że dobrze, ze go nie podpisaliśmy, bo dostałby tylko trochę lepszą ofertę np od Lecha i zrobiłby to samo co pewien Rumun który bronił u nas 3 lata temu
|
a skąd wiesz jak sytuacja wyglądała na linii on- menadzer -Wisła?
bardziej przypominalo to zabawe Naszego klubu
bo jak inaczej mozna to nazwac
koles szuka klubu i co mu znajdzie menadzer tam jedzie
bardziej moze byc w****iony na Nas niz juz po testach umierac za Wisłe

DD