Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19715
Stary 25.01.2010, 14:22
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli taki jest ten bośniak, to niech leci do Warszawy i się nie pokazuje w Krakowie. Teraz wyszło szydło z worka, że dobrze, ze go nie podpisaliśmy, bo dostałby tylko trochę lepszą ofertę np od Lecha i zrobiłby to samo co pewien Rumun który bronił u nas 3 lata temu
Powiało grozą
A nie przyszło Ci do głowy że po poprzednich cyrkach z jego zatrudnieniem, koleś po prostu nie miał ochoty grac u nas a tekst o innym klubie był próbą dyplomatycznego powiadomienia o tym?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując