Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19714
Stary 25.01.2010, 14:22
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli taki jest ten bośniak, to niech leci do Warszawy i się nie pokazuje w Krakowie. Teraz wyszło szydło z worka, że dobrze, ze go nie podpisaliśmy, bo dostałby tylko trochę lepszą ofertę np od Lecha i zrobiłby to samo co pewien Rumun który bronił u nas 3 lata temu
a niby czemu on miał tylko z nami negocjować ? dziecko jestes jakieś. od urodzenia każdy ma kochac Wisłe ?

Odpowiedz cytując