Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19706
Stary 25.01.2010, 14:11. Nawet brak pieniędzy na zwalnia od myślenia
Dowhań to chyba największa przewaga Legii nad nami. Tak jak Lenczyk jest najsilniejszą bronią przeciwko nam ze strony "pasiastych".

Nic już nie rozumiem. Miała Wisła Dolhę - poszedł za darmo do Amiki. Interesowała się Nurkoviciem - teraz słyszymy o możliwych testach w Legii. Zaczynam się bać, że jeszcze chwila, a ktoś nam "podbierze" Alvareza albo np. "Bronka" spośród tych testowanych (o ile oczywiście okażą się graczami na poziomie ale "za drogimi" na Wisłę). Czy tak ma wyglądać polityka transferowa europejskiej drużyny? Houston, na R22 mamy problem transferowy!
Odpowiedz cytując