A to apropos polityki transferowej Wisly w dziedzinie bramkarzy :
http://www.weszlo.com/news/4389
Jak podpiszą naszego niedoszlego bramkarza to dla rewanżu podpiszmy Chińczyka albo Murzyna. Z któregoś zrezygnują a oboje wg mnie zrobiliby wiele dobrego grajac mecze z Legią ;-)