Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19705
Stary 25.01.2010, 14:05
A to apropos polityki transferowej Wisly w dziedzinie bramkarzy :

http://www.weszlo.com/news/4389


Jak podpiszą naszego niedoszlego bramkarza to dla rewanżu podpiszmy Chińczyka albo Murzyna. Z któregoś zrezygnują a oboje wg mnie zrobiliby wiele dobrego grajac mecze z Legią ;-)
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 25.01.2010 o godz. 14:08.
Odpowiedz cytując