tomasz_19 napisał(a):

|
ktoś kto gra kilkadziesiąt meczy w Turcji, na pewno nie jest ogórkiem... a wiadomo jak jego historia się potoczyła w Turcji... nie płacili, odsunęli od składu i dupa zimna... dlatego jest u nas bo wiadomo, że wielka trójka czyli Fenerbahce, Galata i Besiktas nie będą go chciały, ale pewnie jest już uprzedzony do reszty podrzędnych tureckich klubików, które obiecują kokosy, a jak przychodzi co do czego to pozostajesz bez grosza.... u nas ten chorwat zapewne będzie gwiazdą...a co do Punosevaca to gość ma potencjał i w większym klubie z lepszymi zawodnikami może odgrywać znaczącą rolę, także na dzień dzisiejszy Ci dwaj zawodnicy będą realnym wzmocnieniem, a nie tylko uzupełnieniem...
|
Jesteś niesamowity ! Na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski ? Nie widziałeś gościa na oczy, a opowiadasz dyrdymały.