Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19672
Stary 25.01.2010, 09:46
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Uwazasz ze bede wzmocnieniem

Ja np. nie mam pojecia na co ich stac bo poza nazwiskiem nic o nich nie wiadomo,jak graja itd...
ktoś kto gra kilkadziesiąt meczy w Turcji, na pewno nie jest ogórkiem... a wiadomo jak jego historia się potoczyła w Turcji... nie płacili, odsunęli od składu i dupa zimna... dlatego jest u nas bo wiadomo, że wielka trójka czyli Fenerbahce, Galata i Besiktas nie będą go chciały, ale pewnie jest już uprzedzony do reszty podrzędnych tureckich klubików, które obiecują kokosy, a jak przychodzi co do czego to pozostajesz bez grosza.... u nas ten chorwat zapewne będzie gwiazdą...a co do Punosevaca to gość ma potencjał i w większym klubie z lepszymi zawodnikami może odgrywać znaczącą rolę, także na dzień dzisiejszy Ci dwaj zawodnicy będą realnym wzmocnieniem, a nie tylko uzupełnieniem...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując