|
Banita
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta
Offline
|
|
miki2006 napisał(a): 
witam,
poszukuje sterowników do PŁYTY GŁÓWNEJ lub chociaż samych dźwiękowych AusTeK P4V800D-X ciężko coś na necie znaleść
jakby ktoś miał lub wiedział gdzie szukać będe wdzięczny za info ;D
pozdro
|
http://www.nodevice.com/driver/P4V800D-X/get34113.html
a to ?
|
|