Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13956
Stary 25.01.2010, 09:18
miki2006 napisał(a):Wyświetl post
witam,


poszukuje sterowników do PŁYTY GŁÓWNEJ lub chociaż samych dźwiękowych AusTeK P4V800D-X ciężko coś na necie znaleść


jakby ktoś miał lub wiedział gdzie szukać będe wdzięczny za info ;D


pozdro
http://www.nodevice.com/driver/P4V800D-X/get34113.html
a to ?
Odpowiedz cytując