Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19668
Stary 25.01.2010, 08:51
Ciekaw jestem jakie pieniądze chcieliby obecnie testowani gracze. Podejrzewam, że najwięcej będzie chciał Ba ze względu że się chłopina rozbijał po Francji hamerami . Gdyby to były pieniądze nie przesadzone to można byłoby ich zakontraktować na "dobrych zasadach". Mączyńskiego jeszcze na wypożyczenie, Garguła się leczy, Łobo gra w kratkę więc cudów w środku nie ma. Tylko żeby Maciej nie przepuścił ciekawej szansy przez palce i potem obraz farmazonami zacierał.
Odpowiedz cytując