Ciekaw jestem jakie pieniądze chcieliby obecnie testowani gracze. Podejrzewam, że najwięcej będzie chciał Ba ze względu że się chłopina rozbijał po Francji hamerami

. Gdyby to były pieniądze nie przesadzone to można byłoby ich zakontraktować na "dobrych zasadach". Mączyńskiego jeszcze na wypożyczenie, Garguła się leczy, Łobo gra w kratkę więc cudów w środku nie ma. Tylko żeby Maciej nie przepuścił ciekawej szansy przez palce i potem obraz farmazonami zacierał.