Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19667
Stary 25.01.2010, 07:47
Co do polityki to nie wiem czy wiesz, że Cebanu zarabiał więcej niż Pawełek i Juszczyk razem wzięci.

Kluvi napisał(a):Wyświetl post

ps znafco a Ty niby znasz politykę klubu znasz piłkarzy!!

bez odbioru
Tak się składa, że mam znajomą osobę w klubie i conieco wiem. I jak porównuję te brednie wypisywane w tym temacie to nóż sie w kieszeni otwiera.
Wszyscy mniejwięcej wiedzą ile zarabia Łobo. Za taką kasę utrzymałoby się w klubie 50 wychowanków miesięcznie........
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując