Co do polityki to nie wiem czy wiesz, że Cebanu zarabiał więcej niż Pawełek i Juszczyk razem wzięci.
Kluvi napisał(a):

ps znafco a Ty niby znasz politykę klubu znasz piłkarzy !!
bez odbioru
|
Tak się składa, że mam znajomą osobę w klubie i conieco wiem. I jak porównuję te brednie wypisywane w tym temacie to nóż sie w kieszeni otwiera.
Wszyscy mniejwięcej wiedzą ile zarabia Łobo. Za taką kasę utrzymałoby się w klubie 50 wychowanków miesięcznie........