Żmijka napisał(a):

A nie mówiłem

Jeśli można prosić, to wrzuć jeszcze kilka fotek, bo ta wyszła świetnie.
MłodePokolenie napisał(a):

|
Czy był już emitowany materiał na temat Wisły Kraków w programie "Między meczami - kluby ekstraklasy" na kanale TVN TURBO?
|
Z tego co się orientuję, a oglądam często TVNTurbo, to tego odcinka jeszcze nie było.