Wyświetl pojedynczy post
simone
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Olkusz- z tego miasta, rzecz jasna...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13954
Stary 25.01.2010, 01:58
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
A nie mówiłem Jeśli można prosić, to wrzuć jeszcze kilka fotek, bo ta wyszła świetnie.


MłodePokolenie napisał(a):Wyświetl post
Czy był już emitowany materiał na temat Wisły Kraków w programie "Między meczami - kluby ekstraklasy" na kanale TVN TURBO?
Z tego co się orientuję, a oglądam często TVNTurbo, to tego odcinka jeszcze nie było.


Odpowiedz cytując