Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4365
Stary 24.01.2010, 22:25
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Kocie, niepotrzebnie skacze ci ciśnienie.

Przytaczanie korupcji Pasów nic nie zmieni, bo teraz kara za tamte wydarzenia to tylko minusowe punkty, a nie degradacja. Szansa na sprawiedliwe ukaranie C., jak również Amiki Poznań minęła bezpowrotnie.

A parę punktów w plecy nic nie zmieni, bo Pasy spokojnie zakończą sezon w połowie tabeli.

Szkoda się więc denerwować. Winowajcom wszystko uszło na sucho i żadne żale wylewane na forum tego nie zmienią.
Bredzisz i tyle.
Odjąc tyle punktów ile się da, przywalić parę milionów zł kary i już. Najłatwiej odpuścic. Po co karać złodzieja, jak zawsze można sobie wytłumaczyć że przecież już ukradł i nic to nie zmieni.
Powinni ścigać Amicę i pupilków Cyrankiewicza do końca, nie patrząc na upływające lata.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując