flamengista napisał(a):

Kocie, niepotrzebnie skacze ci ciśnienie.
Przytaczanie korupcji Pasów nic nie zmieni, bo teraz kara za tamte wydarzenia to tylko minusowe punkty, a nie degradacja. Szansa na sprawiedliwe ukaranie C., jak również Amiki Poznań minęła bezpowrotnie.
A parę punktów w plecy nic nie zmieni, bo Pasy spokojnie zakończą sezon w połowie tabeli.
Szkoda się więc denerwować. Winowajcom wszystko uszło na sucho i żadne żale wylewane na forum tego nie zmienią.
|
Bredzisz i tyle.
Odjąc tyle punktów ile się da, przywalić parę milionów zł kary i już. Najłatwiej odpuścic. Po co karać złodzieja, jak zawsze można sobie wytłumaczyć że przecież już ukradł i nic to nie zmieni.
Powinni ścigać Amicę i pupilków Cyrankiewicza do końca, nie patrząc na upływające lata.