|
Kocie, niepotrzebnie skacze ci ciśnienie.
Przytaczanie korupcji Pasów nic nie zmieni, bo teraz kara za tamte wydarzenia to tylko minusowe punkty, a nie degradacja. Szansa na sprawiedliwe ukaranie C., jak również Amiki Poznań minęła bezpowrotnie.
A parę punktów w plecy nic nie zmieni, bo Pasy spokojnie zakończą sezon w połowie tabeli.
Szkoda się więc denerwować. Winowajcom wszystko uszło na sucho i żadne żale wylewane na forum tego nie zmienią.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|