igortsw napisał(a):

Poszukuję nazwy kawałka który pojawia się w przerwie podczas Mistrzostw Europy w piłce ręcznej w Austrii.
Kawałek bardzo wpadający w ucho coś z rodzaju: electro/techno, z męskim charakterystycznym głosem(on nic nie śpiewa, tylko jakby powtarza melodię)...
|
O to Ci chodzi?
[klik]
Ja za to poszukuję kawałka [chyba niemieckiego] również z Mistrzostw Europy, w którym kibice robią "oooo"

. Można ją usłyszeć w każdym spotkaniu po kilka razy. Również podczas skoków w Zakopanem ta piosenka była często puszczana.
Chodzi o kawałek, który leci na początku
TEGO filmiku.
EDIT: Jak się chce to wszystko można znaleźć. Piosenka, którą szukałem może ktoś będzie chciał
[klik]