Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1724
Stary 24.01.2010, 21:37
igortsw napisał(a):Wyświetl post
Poszukuję nazwy kawałka który pojawia się w przerwie podczas Mistrzostw Europy w piłce ręcznej w Austrii.
Kawałek bardzo wpadający w ucho coś z rodzaju: electro/techno, z męskim charakterystycznym głosem(on nic nie śpiewa, tylko jakby powtarza melodię)...
O to Ci chodzi? [klik]

Ja za to poszukuję kawałka [chyba niemieckiego] również z Mistrzostw Europy, w którym kibice robią "oooo" . Można ją usłyszeć w każdym spotkaniu po kilka razy. Również podczas skoków w Zakopanem ta piosenka była często puszczana.
Chodzi o kawałek, który leci na początku TEGO filmiku.

EDIT: Jak się chce to wszystko można znaleźć. Piosenka, którą szukałem może ktoś będzie chciał [klik]
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 24.01.2010 o godz. 21:57.
Odpowiedz cytując