|
Poszukuję nazwy kawałka który pojawia się w przerwie podczas Mistrzostw Europy w piłce ręcznej w Austrii.
Kawałek bardzo wpadający w ucho coś z rodzaju: electro/techno, z męskim charakterystycznym głosem(on nic nie śpiewa, tylko jakby powtarza melodię)...
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|