Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 24.01.2010, 20:08
mcovalski napisał(a):Wyświetl post
Zagraliśmy zajebiście w obronie i dlatego taki dobry wynik.
Tak ale Hiszpanie chyba mieli dzisiaj swoj najgorszy dzien (tak jak my ze Slowenia) bo niektore ich
straty byly niewytlumaczalne i jacys tacy senni byli ale to nie nasz problem zupelnie. Swietny mecz.

Z Czechami przewiduje horror bo jestesmy teoretycznie silniejsi, a i Czesi maja swietnego bramkarza.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując