Dziś było lepiej ale bez jakiś wielkich fajerwerków. Hiszpania w sumie też nic nie pokazała.W sumie to może nasi oszczędzali siły i kontrolowali tylko mecz szykując się na półfinały.Martwi słaba postawa w rzutach karnych. Ten Hiszpan był prze model ze 100% skutecznością
