Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 24.01.2010, 20:07
Dziś było lepiej ale bez jakiś wielkich fajerwerków. Hiszpania w sumie też nic nie pokazała.W sumie to może nasi oszczędzali siły i kontrolowali tylko mecz szykując się na półfinały.Martwi słaba postawa w rzutach karnych. Ten Hiszpan był prze model ze 100% skutecznością
I
Odpowiedz cytując