Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 24.01.2010, 20:04
No i jest, podziwiam Wente ze wytrzymal jak nas doszli z 8 do 4 goli przewagi, nie wzial czasu i za chwile znowu było 8. Martwi troche brak formy Bieleckiego, ale Jurasik rekompensuje tą strate, no i fenomenalna gra obu Jureckich
Odpowiedz cytując