Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
d.j
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
13944
24.01.2010, 20:00
Kobieta_Wislak
napisał(a):
dzieki chłopaki
ja wiem to wszystko o spalaniu jak żuję i nie chodzi o martwienie się a bardziej ciekawość jak to działa... o 10 minutach też wiem
tylko skąd te kalorie? orbit bez cukru... cholera ;-)
Producenci żywności nas oszukują...
Zazwyczaj gdy jest napisane "bez cukru" znaczy to tylko ze produkt ten nie jest słodzony sacharozą.
Ale nie piszą już ze ten sam produkt jest słodzony nie sacharozą tylko zazwyczaj substancją o nazwie aspartam.
d.j
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do d.j
Znajdź inne posty napisane przez d.j