Wyświetl pojedynczy post
d.j
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13944
Stary 24.01.2010, 20:00
Kobieta_Wislak napisał(a):Wyświetl post
dzieki chłopaki ja wiem to wszystko o spalaniu jak żuję i nie chodzi o martwienie się a bardziej ciekawość jak to działa... o 10 minutach też wiem
tylko skąd te kalorie? orbit bez cukru... cholera ;-)
Producenci żywności nas oszukują...
Zazwyczaj gdy jest napisane "bez cukru" znaczy to tylko ze produkt ten nie jest słodzony sacharozą.
Ale nie piszą już ze ten sam produkt jest słodzony nie sacharozą tylko zazwyczaj substancją o nazwie aspartam.
Odpowiedz cytując