|
nie ma u nas czasu na sprawdzenie ? no to kurde co jest ? ani czasu anie pieniędzy ? to postawmy sobie cele. bo narazie są żadne. jakos w Barcelonie potrafią dokoptować do składu Pedro, Sergio czy innych. jak gramy 11 zawodnikami a ten jeden zawodnik raz czy dwa zagra 90 minut to wiecie...
|