Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19662
Stary 24.01.2010, 19:18
nie ma u nas czasu na sprawdzenie ? no to kurde co jest ? ani czasu anie pieniędzy ? to postawmy sobie cele. bo narazie są żadne. jakos w Barcelonie potrafią dokoptować do składu Pedro, Sergio czy innych. jak gramy 11 zawodnikami a ten jeden zawodnik raz czy dwa zagra 90 minut to wiecie...

Odpowiedz cytując