Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13941
Stary 24.01.2010, 19:17
simone napisał(a):Wyświetl post
I bardzo dobrze Żmijko myślałaś, piękna okolica co tu dużo mówić. W pobliżu masz zamek w Pieskowej Skale zamek w Ojcowie, Maczugę Herkulesa, Igłę Deotymy, kapliczkę na wodzie itd.

Polecam.
Dotarłam, pięknie jest to fakt

Odpowiedz cytując