|
I gramy póki co tak jak mówiłem: KONSEKWENTNIE. Rezultat? 4 gole róznicy. Oby tylko nie rzucali jak rosinski kiedy w ytuacji 1:1 wali w trybuny z 7 metrów, a będzie dobrze. Hiszpanie nie graja nic z drugiej linii. A skrzydałami także niewiele zatem prowadzenie całkiem zasłuzone.
|