wienek napisał(a):

Noo i ostatecznie Niemcy poległy...
Nie oglądałem od początku meczu Polska-Słowenia, czy to prawda, że Polsat nie zdążył na nasz hymn 
tylko reklamy sobie leciały...
|
tak to prawda, a teraz koles komentuje przez telefon z przesunieciem wobec obrazu - żenua