Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 24.01.2010, 18:02
wienek napisał(a):Wyświetl post
Noo i ostatecznie Niemcy poległy...

Nie oglądałem od początku meczu Polska-Słowenia, czy to prawda, że Polsat nie zdążył na nasz hymn
tylko reklamy sobie leciały...
tak to prawda, a teraz koles komentuje przez telefon z przesunieciem wobec obrazu - żenua
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując