Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 24.01.2010, 17:51
Ogladamy teraz typowy "wiatr w żagle" Niemców. Z doświadczenia wiem . że 95% takich sytuacji kończy sie porażka goniących, a moze jeden procent to remisy. Franzuci graja wg mnie kaszanę, jedyne co ich uratowalo do tej pory to zła obrona Niemców. Zagrałbym zdecydowanie wyżej nawet 3-2-1. Francuzi sie gubia jak sie ucih pilnuje.
Odpowiedz cytując