Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 24.01.2010, 17:38
właśnie włączyłem i rzeczywiście już chyba po meczu
liczyłem, że Niemcy jednak komuś odbiorą punkty
ktoś się orientuje czy Francja gra na tych mistrzostwach optymalnym skladem

PS. na 46min jest 14-21
Odpowiedz cytując