Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1788
Stary 24.01.2010, 17:23
Prześmiewcze "weszlo" znowu podsumowuje naszą "politykę transferową" odnośnie sprowadzenia bramkarza.

http://www.weszlo.com/news/4389

A co do formy naszych wiślackich futboleiros - myślę, że więcej wyjaśni sparing z Szachtarem Donieck we wtorek. Silniejszy rywal (nawet jeśli zagra częściowo rezerwami) pokaże, na co naszych rzeczywiście stać. Kurto jeśli "nie pęknie" przed znaną marką, to również w starciu (kiedyś) z ligowymi rywalami nie powinien się bać. Testowani zawodnicy ofensywni też będą mogli pokazać, co potrafią na tle rywala o uznanej marce. I wtedy Skorża miałby odpowiedź na pytanie, czy warto ich zatrudniać, czy nie. Oby tylko "z oszczędności" nie przydarzyły się Wiśle kolejne 'juszczyki" (z całym szacunkiem do Marcina).
Powód: Update
Ostatnio edytowane przez el Nuero : 24.01.2010 o godz. 17:28.
Odpowiedz cytując