Prześmiewcze "weszlo" znowu podsumowuje naszą "politykę transferową" odnośnie sprowadzenia bramkarza.
http://www.weszlo.com/news/4389
A co do formy naszych wiślackich futboleiros - myślę, że więcej wyjaśni sparing z Szachtarem Donieck we wtorek. Silniejszy rywal (nawet jeśli zagra częściowo rezerwami) pokaże, na co naszych rzeczywiście stać. Kurto jeśli "nie pęknie" przed znaną marką, to również w starciu (kiedyś) z ligowymi rywalami nie powinien się bać. Testowani zawodnicy ofensywni też będą mogli pokazać, co potrafią na tle rywala o uznanej marce. I wtedy Skorża miałby odpowiedź na pytanie, czy warto ich zatrudniać, czy nie. Oby tylko "z oszczędności" nie przydarzyły się Wiśle kolejne 'juszczyki" (z całym szacunkiem do Marcina).