chłopie obudź się!! czy ja napisałem że wszystkich ma sprawdzać

!! po jednym kolesiu co jakiś czas by nie zaszkodziło albo wpuszczać na 30 min gdy prowadzimy 3:0 Skorża nigdy tak nie robił.. a jak robił to wpuszczał na 2 min
do tego dążę a nie żeby wszystkich młodych wpuszczał
wiesz co rotacja to złe określenie, masz rację lepiej pasuje tutaj umiejętne wprowadzanie młodych do składu ( nie treningi a mecze )
to dobrze że nie masz cieszę się mi chodziło tylko by pokazać Ci że zaufanie młodemu może wiele zaowocować.
ps:
no i z pozornie skrajnych poglądów dochodzimy do porozumienia ;p dlatego ja chciałbym na ławce mieć Kurto by go wprowadzać właśnie
Pamiętam jak kiedyś niemiecka drożyna grała w p UEFA i była daleko ale najlepsze było to że trener wprowadził wtedy taka zasadę że 1 bramkarz broni w lidze a 2 w pucharach i trzymał się tego do końca, ja bym tak chciał żeby Pawełek sobie w tej lidze bronił a w PP Kurto..