Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19658
Stary 24.01.2010, 16:42
chłopie obudź się!! czy ja napisałem że wszystkich ma sprawdzać!! po jednym kolesiu co jakiś czas by nie zaszkodziło albo wpuszczać na 30 min gdy prowadzimy 3:0 Skorża nigdy tak nie robił.. a jak robił to wpuszczał na 2 min

do tego dążę a nie żeby wszystkich młodych wpuszczał

wiesz co rotacja to złe określenie, masz rację lepiej pasuje tutaj umiejętne wprowadzanie młodych do składu ( nie treningi a mecze )

to dobrze że nie masz cieszę się mi chodziło tylko by pokazać Ci że zaufanie młodemu może wiele zaowocować.

ps:

no i z pozornie skrajnych poglądów dochodzimy do porozumienia ;p dlatego ja chciałbym na ławce mieć Kurto by go wprowadzać właśnie
Pamiętam jak kiedyś niemiecka drożyna grała w p UEFA i była daleko ale najlepsze było to że trener wprowadził wtedy taka zasadę że 1 bramkarz broni w lidze a 2 w pucharach i trzymał się tego do końca, ja bym tak chciał żeby Pawełek sobie w tej lidze bronił a w PP Kurto..
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 24.01.2010 o godz. 16:55.


Odpowiedz cytując