Chyba trochę odbiegliśmy od tematu;>Generalnie będzie nowy stadion - wszyscy się pomieszczą
A co do transferów to nie za bardzo wiadomo jak spisali się nasi testowani.Jedno co można po skrócie stwierdzić to gdyby nie egoizm x2 i zamiast pod nogi rywal x2 a nie do dobrze ustawionego Serba to Punosevac mógł strzelić 4 gole.
Nie wiem jak to jest ale przynajmniej w tych pierwszych sparingach gdzie testujemy 3 grajków, reszta powinna mieć polecenie by grac do nich jak najwięcej.