Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19654
Stary 24.01.2010, 16:20
Kluvi napisał(a):Wyświetl post

ps Burliga we wspomnianym meczu nie zagrał tak źle jak piszesz, owszem pod koniec oddychał rękawami ale w całym spotkaniu jak na debiutanta było nieźle, a jak wg. Ciebie to było słabe to poszperaj w necie i obejrzyj debiuty w lidze wspomnianych Uche i Błaszczykowskiego..

ps2 nie akt desperacji tylko głupoty, to kasa w błoto nawet jeśli to niskie wynagrodzenie jest, jeszcze zobaczysz że braknie kasy na zakontraktowanie kogoś z testowanej trójki...
weź obejrzyj sobie mecze Juszczyka jeszcze raz i zobacz ile on razy w Wiśle grał ...
a i jeszcze jedno jakoś Zieliński w Lechu nie boi się postawić na młodych i co Lech gra dramatycznie? Buric bodajże debiutował w meczu i co pękł? Spr ile on ma lat..
Ad 1
Bruliga w klubie jest już od juniorów czyli prawie już 10 lat.. No wybacz.. Blaszczykowskiemu czy Uche(obcokrajowiec - jak dla mnie to zły przyklad, dochodzi aklimatyzacja i takie tam) wejscie do pierwszego skladu zajelo o wiele wiele mniej.
Nie zagral źle? Przypomnij sobie te kilka akcji kiedy to Kolendowicz robił co chcial z Burliga.. inaczej bys jego debiut ocenial gdyby po jednej takiej akcji Wisla stracila bramke i punkty.

Ad 2
Prosze Cię...
Tak Lech gra zawaliście..i pewnie dlatego traci do nas juz 8 pkt.. My nie jestesmy Lech a naszym trenerem nie jest Zieliński... nigdy nie lubilem porównywania naszej sytuacji do tej w klubach Legia czy ostatnio Lech.
Odpowiedz cytując