Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13932
Stary 24.01.2010, 15:38
Blacha92 napisał(a):Wyświetl post
Co robić?
POMOCY
Dzisiaj zainstalowałem open office , potem przychodzę , patrze , a wszystkie ikonki tj Internet Explorer , SKype mam zamienienione na WIndows Media Center. Klikam na te ikonki to wyskakuje konfiguracja Windows Media Center.
Co robić? Przówrócenie kopii zapasowej niemożliwe , bo nie mam
A Przywracanie systemu ? powinno pomóc.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując