Wyświetl pojedynczy post
Blacha92
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13930
Stary 24.01.2010, 15:22
Co robić?
POMOCY
Dzisiaj zainstalowałem open office , potem przychodzę , patrze , a wszystkie ikonki tj Internet Explorer , SKype mam zamienienione na WIndows Media Center. Klikam na te ikonki to wyskakuje konfiguracja Windows Media Center.
Co robić? Przówrócenie kopii zapasowej niemożliwe , bo nie mam
Odpowiedz cytując