|
Bo Cebanu jak i Kurto są lepsi od Juszczyka!!
Przykro mi że tego nie widzisz im tylko ogrania brak, a Ty widzę jesteś zwolennikiem PL myśli szkoleniowej , czyli wpuszczać na ogony "młode talenty" nieograne co maja 23 lata i więcej
widać nie umiesz oceniać zawodników popatrz jak gra Kurto w sparingach, coraz pewniej bo zgrywa sie z obrona i przypuszczam że jakby grał na bramie przez okres przygotowawczy to by nie pękł w meczu nawet z Legia.
ps z tego co znalazłem to Juszczyk w Wisłę w lidze zagrał 5 razy ... i tyle w temacie
od paru lat masz tą swoją "mocną Wisłę" co łoi wszystkich w pucharach i w lidze...
naszemu sztabowi wierzyć? widać to właśnie 20 testowanych bramkarzy... i swego czasu Kazimierczak który bezwiednie zakochany w Pawełku wychwalał go w niebiosa..
nie chodzi o eksperymenty tylko o pewną rotację i dawanie młodym szans, Cwielong takowe dostawał nie sprawdził się sprzedany i przynajmniej każdy wie czemu.
Skorża nie robi tego co obiecywał na początku rotacja w składzie, niestety ale on sie boi ryzykować. I żeby to nie było bez faktów, jak Brozio grał przez X meczy z kontuzją bo bał się bez niego grać, a jak w końcu zagrał bez niego okazało się że wygrywamy mecze i masz tu przykład swojego strasznego eksperymentu..
On się po prostu boi.
acha jeszcze jedno Kurto obecnie brakuje ogrania z pierwszym sładem i tyle.
Powód: ps.
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 24.01.2010 o godz. 15:33.
|