KuLwIk napisał(a):

|
Z tą minutą to akurat przesadziłem. Faktycznie czasem zdarzy się jakiś mecz życia, ale zazwyczaj można określić czy był to zwykły fart, czy też nie. Taki Łobodziński według mnie w tym meczu poza golem nic nie pokazał, te piękne prowadzenie piłki i ostatnie podanie, ahh. Bramkę strzelił, uderzył na siłę i to wszystko. Co do Mączyńskiego to jestem zdania, że wkrótce będzie grał w pierwszym składzie. Predyspozycje ma, niech się ogra, nabierze doświadczenia.
|
No skoro dla Ciebie Łobo nic na tym filmiku nie pokazał, a dobrze na nim zaprezentował się ten Serb(lepiej od Łobo), to nie mamy o czym rozmawiać.
swoją drogą dawno nie prowadziłem dyskusji na temat 3 min skrótu
EOT, pozdrawiam