Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19648
Stary 24.01.2010, 15:03
KuLwIk napisał(a):Wyświetl post
Z tą minutą to akurat przesadziłem. Faktycznie czasem zdarzy się jakiś mecz życia, ale zazwyczaj można określić czy był to zwykły fart, czy też nie. Taki Łobodziński według mnie w tym meczu poza golem nic nie pokazał, te piękne prowadzenie piłki i ostatnie podanie, ahh. Bramkę strzelił, uderzył na siłę i to wszystko. Co do Mączyńskiego to jestem zdania, że wkrótce będzie grał w pierwszym składzie. Predyspozycje ma, niech się ogra, nabierze doświadczenia.


No skoro dla Ciebie Łobo nic na tym filmiku nie pokazał, a dobrze na nim zaprezentował się ten Serb(lepiej od Łobo), to nie mamy o czym rozmawiać.


swoją drogą dawno nie prowadziłem dyskusji na temat 3 min skrótu

EOT, pozdrawiam
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując