Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19645
Stary 24.01.2010, 14:44
moze ktos powiedziec w ktorej minucie tego skrotu widac Poljaka i Issa Ba przy piłce? Nie chce mi sie ogladac tego po 10 razy zeby to wyłapać, a widze ze tutaj jest kilka osob co chyba to zrobiło, skoro komentują tyle elementów gry.
Ja moge powiedziec, ze ogladalem skrot raz - bardzo dobrze Łobo, ładnie na klate przyjął, ładny gol Jirsaka z wolnego, Punosevac widoczny bo jest wysoki, ale nie podawali mu tak jak trzeba (Kirm raz zamiast dosrodkowac to wszedl na strzal, i łobo zamiast wczesniej górą zagrac to podciagnal i po ziemi podał jak było za pozno). Issa Ba i Poljaka w ogole nie zauwazylem....
Odpowiedz cytując